Abissnet Superiore

Analizë Superiore/ Partizani skuadra që merr pjesë në shumë duele, Tirana në krye, Dinamo në fund!

Edhe pse pozicionohet në vendin e 3-të nga fundi pikërisht në zonën play-out, Partizani i Ilir Dajës është skuadra me më shumë duele në fazën e parë të kampionatit. Duke iu referuar stastikave të publikuara në emisionin “Analizë Superiore” në Supersport mesatarja e kampionatit përsa i përket dueleve në të cilat ka marrë pjesë një skuadër gjatë këtyre 9 javëve është 640 me 64.57 duele për ndeshje me një përqindje prej 59.77 të dueleve të fituara mesatarisht nga një ekip. Vetëm Partizani është future në 784 duele nga të cilët mesatarisht 77.79 duele për ndeshje, me skuadrën e Dajës që ka fituar 60.3 % të tyre.

Edhe pse kanë marrë pjesë në më shumë duele të kuqtë nuk janë skuadra që kanë fituar më shumë prej tyre pasi vendin e parë e mban Tirana me 63.3 % saktësi e ndjekur nga Skënderbeu me 63.1 % dhe Laçi me 62.3%. Në vendin e fundit të këtij klasifikimi special qëndron Dinamo që ka marrë pjesë në më pak duele vetëm 587 në 9 takime dhe ka fituar vetëm 53.2 & të tyre. Për shumë detaje shikoni me imtësi tabelën më poshtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency