Abissnet Superiore

Analizë Superiore/ Triumfi i Partizanit në transfertë ndaj Egnatias, mbrojtësi shpallet më i miri i ndeshjes

Partizani mposhti në transfertë me rezultatin 0-1 Egnatian, një sfidë e cila kishte një rëndësi të madhe për të kuqtë duke qenë se pretendojnë kualifikimin në Kupat e Europës. Në emisionin Analizë Superiore në Supersport nën drejtimin e Sokol Xhihanit dhe videoanalistit të kombëtares U19, Fatjon Bardhi, në bazë të statistikave është përzgjedhur mbrojtësi Eneo Bitri.

Ky i fundit regjistruar 100% pasime të sakta gjatë 90-minutëshit ndërsa fitoi edhe 11 nga 16 duelet në të cilat u përfshi, pa lënë këtu mënjanë edhe 17 topa të rikuperuar, katër prej të cilëve në gjysmëfushën kundërshtare.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency