Merkato

Ancelotti do Suson, Napoli i ofron Callejon Milanit si shkëmbim

E ardhmja e Susos mbetet për tu përcaktuar. Kuqezinjtë kanë nevojë të arkëtojnë para në këtë merkato dhe shitja e Susos do të sillte një plusvalencë të rëndësishme në optikën e fair-play-it financiar. Pas Interit në garë për të marrë shërbimet e spanjollit ka hyrë Napoli pasi trajneri i të kaltërve Carlo Ancelotti e pëlqen shumë ish lojtarin e Liverpoolit. Suso ka një klauzolë largimi prej 38 milionë eurosh por që është e vlefshme vetëm për klubet jashtë Italisë. Napoli për Suson i ofron Milanit në shkëmbim një tjetër spanjoll pikërisht Callejon por edhe disa miliona euro sigurisht. Pak kohë më parë kuqezinjtë refuzuan ofertën e Interit që ofronte si shkëmbim Antonio Candrevan dhe natyrisht Milani pritet të bëjë rezistencë edhe në këtë rast edhe pse Callejon pëlqehet shumë nga trajneri Genaro Gattuso. Mbetet për t’u parë nëse një shkëmbim i tillë do vihet në skenë!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency