Serie A

Ancelotti: Donim Icardi e James, ja pse dështuam t’i blejmë

Carlo Ancelotti pranoi se James Rodriguez dhe Mauro Icardi ishin dy objektiva të merkatos verore të Napolit, teksa në një intervistë për mediat napolitane tregoi edhe arsyet pse dështuan këto dy negociata paralele.

“Po kërkonim disa sulmues dhe njëri prej tyre ishte edhe Icardi. Natyrisht që ishim të gatshëm ta transferonim në Napoli, por që një marrëveshje të mbyllet me sukses, duhet që të gjithë palët të jenë dakord. Sa i përket James, hasëm në rezistencën e fortë të Realit të Madridit, që fillimisht kërkoi shumë dhe më pas e hoqi nga lista e lojtarëve të shitshëm”, tregoi Ancelotti.

Kujtojmë që Napoli, pasi dështoi në objektivat primarë, arriti të marrë meksikanin Lozano dhe sulmuesin spanjoll Fernando Llorente, për të kompletuar organikën, ndërsa që të dy këta, kanë bindur plotësisht në provat e para zyrtare.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency