Serie A

Ancelotti e ka me arbitrin: Koulibaly? Herën tjetër braktisim fushën

Carlo Ancelotti e pranon humbjen, por drejton gishtin nga arbitri Mazzoleni, me të cilin trajneri i Napolit ka patur një debat në fund të takimit të humbur minimalisht ndaj Interit.

“I kërkova informacione për përjashtimin e Koulibaly, që për mendimin tim përcaktoi rezultatin e ndeshjes. Mbetëm me 10 vetë e sigurisht rrezikuam edhe të fitonim, por…”

Mbrojtësi më ngjyrë i Napolit u ofendua me kore raciste gjatë gjithë ndeshjes, çka ndikoi, sipas Ancelottit, edhe në humbjen e qetësisë nga ana e futbollistit.

“Kërkuam tri herë që të ndërpritej ndeshja. Koulibaly ishte shumë i nervozuar dhe në raste të tilla është normale që kjo të ndodhë. Ai është një futbollist profesionist dhe gjithmonë ka një sjelle shumë të mirë. Bënë tri thirrje në “San Siro”, por asgjë më shumë. Cila është zgjidhja? Ndërprerja e ndeshjes. Duam të dimë se kur do të ndodhë. Herën tjetër do të braktisim fushën. Nuk është një shfajësim për humbjen, kjo që po them është për të gjithë futbollin italian.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency