Serie A

Ancelotti “fërkon duart”, lajme të mira nga infermieria

Carlo Ancelotti ka marrë një lajm të mirë nga infermieria, pasi sulmuesi dhe kapiteni i skuadrës, Lorenzo Insigne është rikuperuar plotësisht dhe është stërvitur me skuadrën, duke qenë gati për sfidën e të shtunës në mbrëmje ndaj Sampdorias.

Insigne u dëmtua në ndeshjen me Juventusin, ku luajti vetëm 45 minutat e para, për t’u zëvendësuar më pas nga meksikani Lozano, megjithatë mbetet ende e paqartë nëse kapiteni do ta nisë nga minuta e parë sfidën me Sampin.

Kjo pasi javën e ardhshme në “San Paolo” mbërrin Liverpooli dhe Ancelotti mund të preferojë që ta ruajë italianin pikërisht për sfidën ndaj “The Reds”, duke i besuar të shtunën dyshes Mertens-Lozano.

Është rikuperuar ndërkohë edhe sulmuesi polak Arkadiuz Milik, por gjithsesi mjekët kanë këshilluar që ky i fundit të vazhdojë akoma stërvitjen me skuadrën dhe të pritet minimalisht edhe një javë, para se të përdoret në fushë, për të mos rrezikuar përsëritjen e dëmtimit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency