Merkato

Ancelotti kërkon rikthimin e James Rodriguez te Reali i Madridit!

Me shumë gjasa nuk do të ketë një tjetër bashkim mes Ancelottit dhe James Rodriguez. Fantazisti kolumbian u transferua verën e kaluar nga Real Madrid te Everton dhe tani me rikthimin e trajnerit italian në Spanjë, janë shtuar zërat për të njëjtën lëvizje edhe të James. 29-vjeçari nuk e mohoi menjëherë diçka të tillë port ha se do t’i pëlqente të qëndronte edhe një vit tjetër në Premier League me Everton. Vetëm nëse “Los Blancos” do të largonin disa lojtarë të tepërt në verë atëherë drejtuesit do të plotësonin dëshirën e Ancelottit për të patur sërish kolumbianin në skuadër.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency