Merkato

Ancelotti kërkon sulmuesin e Napolit te Everton, De Laurentiis nuk ul çmimin

Hirving Lozano ishte blerja më e bujshme e Napolit verën e kaluar, me të kaltrit që paguan më tepër se 40 milionë euro që të transferojnë meksikanin, por ky i fundit nuk arriti të përshtatet dot me futbollin italian.

Largimi i Carlo Ancelottit dhe ulja në pankinë e Gennaro Gattusos,i ka mbyllur edhe më shumë hapësirat e sulmuesit meksikan, që ka trokitur në zyrat e klubit dhe ka kërkuar të largohet këtë verë.

Për Lozanon interesohen klube të shumta në Premier Leaguen angleze, me në krye Evertonin, ku është i njëjti trajner që e kërkoi te Napoli, Carlo Ancelotti, por problem mbeten pretendimet e napolitanëve.

Kjo pasi presidenti De Laurentiis e ka bërë të qartë që nuk do të pranojë asnjë ofertë nën 50 milionë euro për kartonin e sulmuesit, shifër kjo që vështirë se do të mund të paguhej nga Everton, aq më tepër tani pas krizës së shkaktuar nga pandemia.

Megjithatë shanset më të mëdha janë që nëse Mertens do të vendosë të rinovojë me Napolin, vetë të kaltrit të ulin pretendimet për ta larguar sulmuesin, pasi një tjetër vit i kaluar në pankinë, do t’ia ulte edhe më shumë vlerat.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency