Serie A

Ancelotti: Ndaj Veronës fitore karakteri, Ibrën e presim te Napoli

Napoli u rikthye te suksesi dhe Milik u rikthye te golat, duke shënuar dopietë në fitoren 2-0 ndaj Veronës, ndërsa trajneri Carlo Ancelotti nuk e fshehu kënaqësinë për paraqitjen që skuadra e tij dhuroi në fushën e lojës.

“Ishte një fitore që na shërbeu për të rikthyer qetësinë nga turbullirat e ditëve të fundit. Verona është një kundërshtar shumë fizik dhe vuajtëm të hymë në ndeshje, por në fund ishte më shumë një fitore karakteri”, deklaroi tekniku napolitan.

Më pas Ancelotti foli edhe për formën e Milik, marrëdhënien me Insignen dhe shanset që Zlatan Ibrahimoviç të rikthehet në kampionatin italian, por këtë herë me fanellën e Napolit, ashtu si suedezi pati deklaruar pak ditë më parë.

“Milik po vjen në formë të mirë dhe golat me kombëtaren e ndihmuan të dhurojë këtë paraqitje. Është në futbollist që do të luajë shpesh gjatë sezonit. Me Insignen u sqarova që në Belgjikë, ku e lashë në tribunë. Është kapiteni ynë dhe nuk kam probleme me të. Ibrën do ta telefonoj sonte për t’i thënë që e pres te Napoli. Nesër ju tregoj se çfarë do të më thotë”, tha Ancelotti.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency