Serie A

Ancelotti ndryshon mendim, Napoli gati t’i ofrojë kontratë të re Hysajt

E çuditshme sesi ka ndryshuar situata e Elseid Hysajt te Napoli. Gjatë këtij sezoni, mbrojtësi shqiptar nuk ka luajtur si titullar i padiskutueshëm, madje mediet italiane kanë shkruar rregullisht mbi largimin e tij, pasi Ancelotti nuk sheh tek ai një futbollist me cilësitë e duhura në fazën sulmuese, duke e lënë në stol në shumë ndeshje.

Mirëpo Ancelotti mësohet se ka ndryshuar mendim, duke parë shpirtin e sakrificës të 25-vjeçarit kuqezi, aq sa presidenti De Laurentiis synon t’i zgjasë kontratën me një rritje të pagës. Numri 1 i Napolit dhe menaxheri i Hysajt, Mario Giuffredi, kanë patur një takim për të diskutuar mbi të ardhmen e shqiptarit ose më mirë për të kuptuar qëndrimet mes palëve.

Ende nuk është caktuar një takim i dytë, por premisat janë që Napoli t’i ofrojë rinovimin e kontratës shkodranit.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency