Serie A

Ancelotti në hall, Insigne dhe Koulibaly skualifikohen me nga 2 ndeshje!

Gjykatësi sportiv në Itali nuk ka dënuar vetëm tifozerinë e Interit por edhe ka vepruar me dorë te hekurt edhe ndaj Lorenzo Insignes dhe Kalidou Koulibaly. Sulmuesi i Napolit ka përdorur tone fyese ndaj gjyqtarit Mazzoleni ndërsa është përleshur edhe me Keita Balde të Interit dhe për këtë arsye është pezulluar me dy ndeshje skualifikim po aq sa edhe Koulibaly që me të verdhin e marrë në sfidën ndaj Interit ka plotësuar numrin e 5 kartonëve të verdhë dhe do të mungojë një ndeshje, ndërkohë me 1 ndeshje tjetër është pezulluar për sjellje jo korrekte ndaj arbitrit. Nuk i ka munguar pezullimit me një ndeshje edhe Marcelo Brozovic i Interit që ka plotësuar numrin e 5 kartonëve të verdhë dhe do të mungojë ndaj Empolit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency