Serie A

Ancelotti skandalizohet me dhomat e zhveshjes së “San Paolos”

Napoli pritet të rikthehet në stadiumin “San Paolo” këtë fundjavë, për ndeshjen përballë Sampdorias, por trajneri Carlo Ancelotti nuk është aspak entuziast dhe ka reaguar ashpër nëpërmjet një deklarate.

Stadiumi iu nënshtrua një rikonstruksioni nga maji i vitit të kaluar dhe punimet në impiant e në shkallët e stadiumit përfunduan që në korrik, por ajo që ka nervozuar së tepërmi trajnerin e napolitanëve, ishte gjendja e dhomave të zhveshjes.

“Pashë sot gjendjen e stadiumit dheu skandalizova me dhomat e zhveshjes, Ku do të ndërrohemi për të luajtur ndaj Sampit dhe Liverpoolit? Për dy muaj ndërtohet nga e para një shtëpi dhe jo më dy dhoma zhveshjesh. Është një mungesë korrektese nga ana e atyre që bëjnë dhe ndjekin punimet. Dikush duhet të përgjigjet për këtë”, tha Ancelotti në një deklaratë që u publikua edhe nga klubi napolitan.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency