Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Ander Herrera kërkon titullin kampion

Ander Herrera kërkon titullin kampion. Mesfushori i Man.United e ka shprehur hapur objektivin që kanë “Djajtë e Kuq” në këtë sezon të ri të Premier League. Spanjolli shprehet se sezonin e kaluar fituan tre tituj dhe nuk ishte një rastësi, nisur nga ky fakt sipas tij, fitimi i kampionatit është mëse i mundur.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Kategoria Superiore

Kastrioti ka kryer tri përforcime në ditën e fundit të merkatos. Klubi krutan ka siguruar shërbimet e Arturo Reginaldos, Moustapha Camara dhe Stuart Gjetës....

Kategoria Superiore

Pas dy vitesh në Turqi mes Superligës dhe Ligës së Parë ku u aktivizua me Menemenspor dhe Boluspor, Gentian Selmani rikthehet në Abissnet Superiore....