Merkato

Ander Herrera preferon rikthimin në shtëpi te Bilbao

Për Ander Herrera planifikohet një rikthim në shtëpi. Mesfushori i Manchester United, kontrata e të cilit me “Djajtë e kuq” skadon në vitin 2019, ndiqet me interes nga Milani dhe Barcelona, por 29-vjeçari mund të preferojë rikthimin te Athletic Bilbao. Sipas mediave spanjolle, pista me e nxehtë, sa i takon të ardhmes së spanjollit, pritet të jetë pikërisht rikthimi në qytetin e lindjes dhe te klubi ku shpërtheu, para se të transferohej te Manchester United. Pavarësisht situatës, Milani nuk dorëzohet dhe është në pritje të zhvillime të mëtejshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency