Merkato

Ander Herrera vendos të ardhmen e tij, do t’i bashkohet…

Ander Herrera e ka vendosur të ardhmen. Mesfushori do të largohet nga Man. United për të veshur fanellën e Paris Saint Germain. Mesfushori spanjoll është në fund të kontratës me “djajtë e kuq”, ku pavarësisht ofertës së rinovimit nga drejtuesit, ka zgjedhur të transferohet me parametra zero në Paris.

Është trajneri Tuchel që e ka bindur për t’i dhënë një rol të rëndësishëm në skuadër, pasi Rabiot do të largohet, Verrati ka problem fizike, ndërsa Paredes nuk po bind. Herrera do të firmosë një kontratë 4-vjeçare me kampionët e Francës dhe do të zyrtarizohet pak përpara fundit të sezonit aktual.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency