Rusi 2018

Andersson: Arbitri nuk na favorizoi, duhet një gol për t’u kualifikuar

Janne Andresson vazhdon të këmbëngulë se arbitri nuk e favorizoi Italinë në ndeshjen e parë, ndryshe nga ajo që pretendojnë të kaltërit. Trajneri i Suedisë e ka të qartë se përfaqësuesja që ai drejton ka nevojë të shënojë një gol për të siguruar kualifikimin në Kupën e Botës. Andersson në krahun tjetër ka besim se gjykimi i spanjollit Lahoz në sfidën e San Siros do të jetë korrekt ndërsa i ngacmuar nga gazetarët se presidenti i Federatës Italiane të Futbollit, Carlo Tavecchio ka telefonuar numrin 1 të FIFA-s Gianni Infantino, trajneri i kombëtares nordike theksoi se ndeshjet luhen në fushë dhe pjesa tjetër nuk i intereson.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency