Gossip

Andjela, bukuroshja serbe që ka “frymëzuar” sulmuesin e Realit (Foto)

Luca Joviç është futbollisti më i ri i Realit të Madridit, pasi “Los Blancos” paguan plot 60 milionë euro në arkat e Eintrachtit të Frankfurtit për shërbimet e tij, ndërsa mediat spanjolle kanë zbuluar menjëherë fotot e asaj që pritet të shtojë nurin në shkallët e stadiumit “Santiago Bernabeu”.

Bëhet fjalë për të dashurën e sulmuesit serb, Andjela Manitasevic, e cila më 25 shkurt solli në jetë edhe fëmijën e saj me Joviç, një djalë të quajtur Davide.

Bukuroshja serbe është e lidhur prej disa kohësh me Joviç dhe e ka shoqëruar atë si në Portugali te Benfica, ashtu edhe në Gjermani te Eintrachti, ndërsa ishte thuajse gjithmonë në tribunat e stadiumeve, kur sulmuesi serb zbriste në fushë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency