Futboll

Andoni dopietë për Larisën, Basha titullar në fitoren e Arisit

Mesfushori vlonjat Fation Andoni rezultoi vendimtar për skuadrën e AEL Larisës në kampionatin grek, pasi i dha ekipit një pikë të vlefshme, falë barazimit 2-2 në transfertën ndaj Paneitolikosit.

Futbollisti, që luan prej vitesh në skuadrën e Larisës, shënoi dy herë për të tijtë, duke arritur të rikuperojë disavantazhin prej dy golash për ekipin e tij.

Një tjetër shqiptar, Migjen Basha ishte titullar në transfertën që Aris i Selanikut fitoi me rezultatin e thellë 0-3, ndaj Asteras Tripolit. Mesfushori i Kombëtares Shqiptare luajti nga minuta e parë dhe u zëvendësua në minutën e 57’, kur sfida ishte mbyllur, pasi të tre golat e Arisit u shënuan në pjesën e parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency