Merkato

Andre Silva, pasuesi i Cavanit te Man.United!

Edinson Cavani po bën mjaft mirë me Manchester United në vitin e parë dhe palët duket se po shkojnë drejt rinovimit edhe për një tjetër sezon të kontratës por gjithçka do të varet edhe nga kërkesa ekonomike e sulmuesit. Nëse gjërat nuk do të shkojnë siç duhet, Djajtë e Kuq kanë një plan B për repartin e avancuar teksa kanë shënjestruar Andre Silvan. Portugezi është golashënuesi i dytë më i mirë këtë sezon në Bundesliga dhe për Eintracht Frankfurt është gati një ofertë prej 30 milionë paund.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency