Premier League

Andreas Christensen po mendon largimin nga Chelsea

Gjatë një interviste për mediat belge, mbrojtësi i Chelsea-t, Andreas Christensen, foli për momentin e vështirë që po kalon në skuadër pas ardhjes në krye të bluve të Londrës së trajnerit Sarri. 22-vjeçari pohoi se po kalon një moment të komplikuar, pasi nuk po arrin të gjejë hapësira në formacionin e italianit. Ai theksoi se gjithçka varet nga ai dhe se për ndryshuar situatën do të bëjë maksimumin, pavarësisht se për momentin 59-vjeçari preferon të aktivizojë Rudiger e David Luiz. Kontrata e danezit me skuadrën londineze skadon në vitin 2022, por duke parë situatën e krijuar ai deklaroi se edhe durimi e ka një kufi dhe se një lojtar i ri si ai ka nevojë të luajë rregullisht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency