Tenis

Andy Murrray tradicional, vajzat e tij e detyrojnë të veshë fustanellë

Tenisti skocez, Andy Murray, është dashur të veshë një fustanellë (vendasit e quajnë kilt), me kërkesën e vajzave të tij, gjatë qëndrimit në karantinë. Ai ndau një foto, ku shfaqej i veshur sipas traditës, për rreth 1.7 milionë ndjekës të tij në Instagram:

“Kur vajzat e tua kërkojnë të luajnë e të vishesh siç duan ato: Babi, vish fustanellën tënd! Unë u përpoqa t’ua shpjegoja se ishte një kilt (veshje tipike skoceze për burrat) dhe jo një fustanellë, por ato më siguruan se ishte pa dyshim një fustanellë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency