FA Cup

Anglia ndalon festën me shampanjë, në respekt të myslimanëve

Shoqata e Futbollit në Angli (FA) ka vendosur të ndalojë shampanjën në festat e zakonshme të skuadrave, duke filluar që nga finalja e këtij viti e FA Cup, mes Manchester Cityt dhe Wiganit.

Sipas një komunikate, vendimi është arsyetuar se synon të mbrojë minorenët, por edhe shumë lojtarë myslimanë që luajnë në Angli, të cilët e kanë ndaluar konsumin e alkoolit.

E ndërkohë që shampanja është ndaluar, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për spumantet pa përmbajtje alkooli, të cilat pritet të aplikohen jo vetëm në finalen e FA Cup, por edhe në të gjitha kompeticionet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency