Merkato

Ankandi për Marash Kumbullën, në garë edhe Juventusi

Seria A po përgatitet për të luajtur pjesën e fundit, atë që mbeti pezull pas shpërthimit të pandemisë së Koronavirusit, por njëkohësisht skuadrat elitare të futbollit italian nuk po qëndrojnë pasive sa i përket merkatos.

Një nga emrat më të spikatur e që konsiderohet zbulim i sezonit, është kuqeziu Marash Kumbulla, që vështirë se do të qëndrojë te Verona pas përfundimit të kampionatit.

Për 20-vjeçarin ka interes konkret nga emra të mëdhenj të futbollit italian, si Inter dhe Lazio, por së fundmi, sipas gazetës italiane “La Republica”, janë futur në garë Napoli, Fiorentina dhe veçanërisht Juventusi. Duket që për shqiptarin do të ketë një përplasje gjigantësh, sikurse për titullin e Serisë A.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency