Gossip

Anna Falchi mban premtimin pas fitores së Lazios, foto vetëm me maskë

Një premtim i mbajtur nga Anna Falchi. Tifozja speciale e Lazios, disa ditë më parë premtoi se: “nëse bardhekaltrit do të fitojnë në derbi, do të postoj një foto e veshur vetëm me maskë”. Të besuarit e Inzaghit triumfuan 3-0 në “Olimpico” dhe aktorja e famshme e tregoi veten në Instagram pa vello dhe me maskë:

“Mbaroi loja më e rëndësishme dhe e përzemërt në kryeqytet!!!! Rroftë Lazio dhe i gjithë ekipi! Immobile i madh, kurrë nuk na zhgënjen, dhe “ujku” Luis Alberto. Çfarë mund të them, 3 gola për t’ua mbyllur gojën!”

Tifozët e Lazios vërshuan me komente, premtimi u mbajt. Por çka i kënaqi më shumë mbështetësit bardhekaltër është rezultati i fituar në fushë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency