Boks

Anthony Joshua hakmerret ndaj Ruiz dhe rimerr 4 Brezat e Artë

Anthony Joshua është rikthyer sërish në majën e boksit botëror për peshat e rënda, pasi është hakmarrë ndaj Andy Ruiz për atë humbje të 4 muajve më parë, që i kushtuan edhe katër brezat e artë.

Boksieri britanik këtë herë ishte përgatitur mirë dhe dominoi përballjen gjatë gjithë 12 raundeve, duke u shpallur fitues dhe rimarrë edhe njëherë brezat e tij të artë në WBA, IBF, WBO dhe IBO.

Kujtojmë që 4 muaj më parë Andy Ruiz arriti të mposhtë Joshua në mënyrë të befasishme, duke i marrë edhe brezat e artë, por mbrëmjen e djeshme në Arabinë Saudite gjithçka foli për britanikun 30-vjeçar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency