Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Antje Utgaard, tifozja e Dodgers, që po çmend rrjetet sociale

Antje Utgaard është aktorja dhe njëkohësisht modelja amerikane e momentit. Ajo është pagëzuar nga revista e famshme Playboy për të cilën pozon si një Kate Upton e re.  22-vjeçarja e lindur në Winsconsin është ylli i ri i rrjeteve sociale.

Utgaard është gjithashtu një fanse e sportin dhe më konkretisht e bejzbollit. Antje bën tifo për skuadrën e Los Angeles Dodgers, ekipin e qytetit ku jeton aktualisht. Me siguri ajo është fansja më special e Dodgers dhe tifozët e skuadrës kaliforniane mund të krenohen me bukurinë, fytyrën ëngjëllore dhe linjat perfekte të Antjes.

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...

Bundesliga

Julian Nagelsmann mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korrik, kur do të vlerësohet...