Gossip

Antonella tregon arsyet e ndarjes nga Dybala (Foto)

Antonella Cavalieri ka folur për herë të parë mbi historinë e saj me Paulo Dybalën dhe shkaqet që çuan në ndarje ne tyre. Bukuroshja argjentinase rrëfeu se ishte pikërisht fama në rritje e sulmuesit, ajo që shkatërroi marrëdhënien mes tyre, duke çuar në ndarje.

“Unë erdha nga Argjentina për të shoqëruar Paulon, me të cilin duheshim shumë, por me kalimin e kohës fama e tij po rritej, duke bërë që t’i ofroheshin shumë goca. Pikërisht për këtë arsye erdhi edhe krisja e marrëdhënies tonë. Tani jam ndarë nga Paulo, por nuk kam ndërmend të kthehem në Argjentinë. Mendoj se mund të gjej veten edhe këtu në Itali, siç ia kanë dalë Belen Rodriguez apo Wanda Nara”, deklaroi Antonella.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top