Gossip

Antonella tregon arsyet e ndarjes nga Dybala (Foto)

Antonella Cavalieri ka folur për herë të parë mbi historinë e saj me Paulo Dybalën dhe shkaqet që çuan në ndarje ne tyre. Bukuroshja argjentinase rrëfeu se ishte pikërisht fama në rritje e sulmuesit, ajo që shkatërroi marrëdhënien mes tyre, duke çuar në ndarje.

“Unë erdha nga Argjentina për të shoqëruar Paulon, me të cilin duheshim shumë, por me kalimin e kohës fama e tij po rritej, duke bërë që t’i ofroheshin shumë goca. Pikërisht për këtë arsye erdhi edhe krisja e marrëdhënies tonë. Tani jam ndarë nga Paulo, por nuk kam ndërmend të kthehem në Argjentinë. Mendoj se mund të gjej veten edhe këtu në Itali, siç ia kanë dalë Belen Rodriguez apo Wanda Nara”, deklaroi Antonella.

To Top