Futboll

Antonio Conte drejt Bayernit, Interi dhe Roma “me gisht në gojë”

Antonio Conte është gati për të pranuar ofertën e Bayernit të Mynihut, që e konsideron italianin trajnerin ideal për të pasuar kroatin Niko Kovac, që edhe nëse do ta fitojë kampionatin, nuk do të qëndrojë në krye të kampionëve të Bundesligës.

Një lajm i keq ky për drejtuesit e Interit dhe Romës, që mendonin ta rikthenin në Serinë A ish-trajnerin e Juventusit.

Edhe pse nuk ka marrë një vendim përfundimtar, Conte duket se preferon bavarezët, ku mund të nisë një projekt të ri ambicioz. Tekniku nga Salento përveçse një pagë të lartë, do të ketë në dispozicion edhe një organikë të pasur për të tentuar Championsin.

Me Conten drejt Bayernit, zikaltrit duket se do të rikonfirmojnë Spallettin, sigurisht nëse do të arrijë ta pozicionojë skuadrën në 4-shen e parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency