Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Antonio Conte këshillon Alvaro Moratën

Antonio Conte këshillon Alvaro Moratën. Trajneri i Chelsea, në një intervistë, ka folur për formën e sulmuesit të “Bluve të Londrës”. Italiani u shpreh se 24-vjecari po punon intensivisht për tu integruar sa më shpejt me pjesën tjetër të skuadrës, ndërkohë që këshilla e Contes për spanjollin  është përmisimi i tij në aspketin fizik.

Lajme të tjera

Serie A

Aventura e Walter Mazzarrit te Napoli mundtë quhet e përfunduar. Barazimi mes vuajtjesh ndaj Genoas në fundjavë ka bërë që De Laurentiis të humbë...

Kategoria Superiore

Kukësi ndryshoi për të katërtën herë trajnerin, kur deri më tani janë zhvilluar vetëm 24 javë.Verilindorët e nisën sezonin me Rraman Hallaçin, e vijuan...

Kategoria Superiore

Erbim Fagu do të jetë trajneri i ri i Tiranës. Pas largoi Julian Ahmatajn, presidenti Refik Halili ka marrë vendimin për t’i besuar stolin...

Legjionarët

Besiktas rikthehet te fitorja në Superligën turke teksa mposhtën në shtëpi Konyasporin e Sokol Cikalleshit dhe Valon Et’hemit. Gjigandët nga Stambolli triumfuan me shifrat...