Kategoria Superiore

Antonio Marku, letër “dashnie” për ndarjen me Vllazninë

Antonio Marku shpall “divorcin” me Vllazninë me një letër “dashnie”. Deri tani në pritje të një ofertë nga ana e klubit shkodran, 27-vjeçari ka vendosur ta vijojë karrierën në një skuadër tjetër, që pritet të zbulohet shumë shpejt. Përmes një mesazhi në Facebook me nota “romantike” dhe me dialekt shkodran mbrojtësi i ka thënë lamtumirë Vllaznisë.

Postimi i Markut:

“Dashnine per ekipin e qytetit tem nuk e kam tregu me fjale, por me vepra dhe ne t’vertete. E per kyt ndihem taman i lumtun dhe nji krenar i perulun.

Kto vite jane n’zemren teme. Jena gzu bashke, jena hidheru bashke, jena tradhetu bashke, kena kja prej merzis bashke e kena kja prej gzimit bashke.

Faleminders per tan kto vite Vllazni. T’jesh e sigurt qe jam nder ata qe s’tkam tradhetu kurre. As ne mendime. Kto perjetime e sfida mkan rrit e forcu karakterin e mkan afru ma shum me Zotin.

Faleminders prej gjithkujt per ndihmen respektin e vleresimin. Jeni pjese e jetes teme.

Tshkoft mar Vllazni. Paç afer vedit njerez qe t’dojne per at ca Ti je..e jo per at ca munden me marr prej tejet.”

Dashnin per ekipin e qytetit tem nuk e kam tregu me fjale..por me vepra dhe ne tvertete. E per kyt ndihem taman i lumtun…

Geplaatst door Antonio Marku op Donderdag 15 augustus 2019

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency