Kupa e Shqiperise

Anulohet Juventus-Milan, nuk është caktuar kur do të luhet

Shtyhet për një datë të pacaktuar gjysmëfinalja e kthimit të Kupës së Italisë, Juventus-Milan, e programuar për t’u zhvilluar në “Allianz Stadium”, këtë të mërkurë në orën 20:45. Edhe pse ishte menduar, fillimisht, të luhej pjesërisht me dyer të mbyllura (duke përjashtuar tifozët nga Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna dhe nga provincat e Savonës dhe Pesaro-Urbino), autoritet vendosën që të shtyhet përfundimisht për shkak të përhapjes së Coronavirusit.

Pra, u mbështet linja e qeverisë itlaliane për të evituar për 30 ditë manifestimet që do të sillnin grumbullim të njerëzve dhe mosrespektim të distancës së sigurisë prej një metri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency