Merkato

Aouar, mesfushori i Lyon, në vëmendjen e skuadrave “big”

Houssem Aouar përfundon në shënjestrën e Juventusit. Mesfushori i talentuar francez që po shkëlqen këtë vit shihet si një përforcim i mundshëm për bardhezinjtë dhe këtë fakt e pranon presidenti i Lyonit, Aulas. Ai tha se nuk ka një ofertë zyrtare por bisedime mes drejtuesve për fantazistin e skuadrës së tij dhe se dy përballjet mes ekipeve në Champions do të ndikojnë shumë në negociatat e mëvonshme. Aouar prej kohësh ka tërhequr edhe vëmendjen e klubeve të tjera të mëdha si Liverpool, Manchester City e Real Madrid dhe Lyon për kartonin e tij kërkon të paktën 50 milionë euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency