La Liga

Apeli hedh poshtë ankimimin e Barçës, Messi mungon edhe ndaj Elches

Komisioni i Apelit në Federatën Spanjolle të Futbollit, ka hedhur poshtë ankesën e paraqitur nga Barcelona, ku kërkohej uljen e dënimit të Lionel Messit, i cili u pezullua 2 ndeshje nga Komisioni i Disiplinës për agresion ndaj lojtarit të Atheltic Bilbaos, Villalibre.

Klubi “azulgrana” dëshironte që nga dy ndeshje pezullim dënimi të ulej në një, me shpresën që 33-vjeçari të jepte kontribut ndaj Elches të dielën, po tashmë kjo është e pamundur.

Kujtojmë që gjyqtari Gil Manzano shkroi për rastin e Messit se: “Goditi kundërshtarin me krah, duke përdorur forcë të tepruar…”.

Barcelona dështoi ta fitonte Kupën e Mbretit ndaj Bilbaos, edhe pse një minutë para fundit të kohës së rregullt kryesonte 2-1. Baskët barazuan pikërisht me Villalibren dhe realizuan një tjetër gol në shtesë me Inaki Williams, duke ngritur lart Superkupën e Spanjës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency