Formula 1

Apelimi i Ferrarit hidhet poshtë, fitorja në Kanada i takon Hamilton!

Fitorja në Çmimin e Madh të Kanadasë i takon përfundimisht anglezit Leëis Hamilton, edhe pse i pari e kaloi vijën e finishit gjermani Sebastian Vettel. Komisarët e garës kanë hedhur poshtë apelimin e Ferrarit pasi i kanë quajtur të pamjaftueshme provat e shfaqura nga skuadra italiane në lidhje me incidentin mes Vettel dhe Hamilton në pistën e Montreal dhe kanë vendosur të mos e rihapin çështjen. Kështu që triumfi në Kanada mbetet i pilotit të Mercedes pas penalitetit prej 5 sekondash që mori Vettel për një dalje të gabuar nga pit stop që i lejoi të ruante kreun e garës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency