Kategoria Superiore

Apolonia luan “tenis” në miqësore, Gjata fantastik!

Fitore tenistike për Apoloninë në miqësore. Skuadra fierake vazhdon përgatitjet duke ruajtur formën fizike në pritje të fillimit të sezonit dhe në miqësoren e fundit shkëlqeu përballë ekipit modest të Memaliajt që luan në Kategorinë e Dytë. Një sukses 6-0 i Apolonisë nën shenjën e sulmuesit Mario Gjata i cili u shfaq në formë të shkëlqyer dhe arriti të shënonte 4 gola ndaj Memaliajt. Dy finalizimet e tjera për fierakët mbajnë firmat e Ksement Mehmetit dhe kapitenit Eljon Sota të cilët vulosën suksesin 6-0 të skuadrës së trajnerit italian Giovanni Colella.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency