Gossip

April kundërpërgjigjet ndaj milanistes: Gati për derbin

Mila Suarez pozoi dje me fanelën e Milanit, për të mbështetur skuadrën para derbit, por e menjëhershme ka qenë edhe përgjigja e modeles, tifoze e Interit, anglezes April Summers. Ajo ka pozuar me të brendshme të kombinuara me ngjyrat zikaltër, por edhe me bluzën e ekipit të zemrës, ndërsa jep mesazhin se te Inter janë gati për derbin.

29 vjeçarja britanike, modele e ‘Play Boy’ është një tifoze e flaktë e Interit dhe është parë shpesh herë nëpër stadiume, duke mbështetur futbollistët zikaltër. Më herët, April pati konfirmuar se të dielën në mbrëmje do të jetë në ‘San Siro’, për të shijuar spektaklin që ofron derbi i Madonninës.

To Top