Gossip

April kundërpërgjigjet ndaj milanistes: Gati për derbin

Mila Suarez pozoi dje me fanelën e Milanit, për të mbështetur skuadrën para derbit, por e menjëhershme ka qenë edhe përgjigja e modeles, tifoze e Interit, anglezes April Summers. Ajo ka pozuar me të brendshme të kombinuara me ngjyrat zikaltër, por edhe me bluzën e ekipit të zemrës, ndërsa jep mesazhin se te Inter janë gati për derbin.

29 vjeçarja britanike, modele e ‘Play Boy’ është një tifoze e flaktë e Interit dhe është parë shpesh herë nëpër stadiume, duke mbështetur futbollistët zikaltër. Më herët, April pati konfirmuar se të dielën në mbrëmje do të jetë në ‘San Siro’, për të shijuar spektaklin që ofron derbi i Madonninës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency