Connect with us

Hi, what are you looking for?

Merkato

Arabët ofrojnë 240 mln € për kapitenin, vjen përgjigja e Interit

Lautaro: Rri gjithë kohën me Thuram
Lautaro: Rri gjithë kohën me Thuram

Sirena arabe edhe për Lautaro Martinez. Shtypi argjentinas shkruan se një klub saudit, emri i të cilit nuk zbulohet, i ka bërë një propozim të çmendur kapitenit të ri të Interit.

Ofertë 4-vjeçare me pagë 60 milionë euro në sezon! Propozim tundues për kampionin e botës, por Interi nuk ka ndërmend të privohet nga shërbimet e tij.

Lexo edhe: 

Shtypi italian shkruan se drejtuesit e nënkampionëve të Europës, kanë siguruar Simone Inzaghin se Lautaro nuk do të shitet.

Lajm që qetëson trajnerin, i cili gjatë kësaj merkatoje ka humbur emra si Onana, Brozovic, Skriniar, Lukaku dhe Dzeko.

Lautaro është pjesë e Interit prej verës së vitit 2018. 25-vjeçari nuk ka reaguar në lidhje me ofertën e majme nga Arabia, por Interi e cilëson të pashitshëm.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...