Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Arabia Saudite spostohet në Europë? Përfaqësuesja do të luajë dy ndeshje miqësore në Angli

Lidhja midis Newcastle dhe Arabisë Saudite po bëhet gjithnjë e më e ngushtë.

Pasi “PIF” bleu 80% të klubit në tetor 2021, së fundmi “The Times” ka raportuar se përfaqësuesja e Arabisë Saudite do të zhvillojë dy ndeshjet e radhës miqësore në stadiumin “St. James’ Park”.

Lexo edhe:

Tashmë pritet për t’u parë nëse aventura e trajnerit Roberto Mancini do të nisë nga Anglia, aty ku disa kilometra më larg triumfoi në Euro 2020.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...