Ligue 1

Arbër Zeneli, futbollisti i muajit te Reims

Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli, është shpallur lojtari më i mirë i muajit mars te Reims. 24-vjeçari ka shkëlqyer në këtë periudhë në kampionatin francez, ku nuk iu desh shumë kohë për t’u përshtatur. Që nga muaji janar, kur iu bashkua Reimsit nga Heerenveni në Holandë, Zeneli është aktivizuar në 13 ndeshje dhe e ka gjetur rrugën e rrjetës në Ligue 1 në 2 sfida, ndaj Dijon dhe Montpellier, të dyja të zhvilluara në transfertë. Ai gjithashtu ka asistuar për gol në katër raste.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency