Ligue 1

Arbër Zeneli s’i mjafton Reimsit, Lyoni bën gafë ndaj Metz

Lyoni dështoi të ngjitej në krye të Ligue 1 pas javës së 20-të. Skuadra e drejtuar nga Rudi Garcia u mposht 0-1 nga Metz, falë golit të shënuar në minutën e fundit të kohës së rregullt nga Lyea. Në minutën e 74-t, Ekambi i Lyonit mundi ta dërgonte topin në rrjetë, por sistemi VAR e anuloi për pozicion jashtë loje.

Më herët, Lille mposhti me përmbysje 2-1 Reims, duke iu bashkëngjitur PSG-së në krye me 22 pikë. Fillimisht shënuan futbollistët miq me futbollistin e përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli, por vendësit përbysën shifrat në pjesën e dytë me Bamba (48’) dhe David (90+1’).

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency