Kupa e Shqiperise

Arbri: Kualifikimi mbetet i hapur, Goxha mund ta bëjë sulmuesin!

Në mungesë të trajnerit të parë Dovedan i cili ishte i skualifikuar, për mikrofonin e Supersport në fund të sfidës së fituar ndaj Laçit me shifrat 2-0 për mikrofonin e Supersport foli ish-mbrojtësi Polizoi Arbri aktualisht në rolin e zëvendëstrajnerit te skuadra ballshiote.

“Ishte një ndeshje mëse normale, deri diku nga ekipi ynë kishte kontestime. Ishte një lojë përfekte nga të dy skuadrat. Fusha tregoi tjetër gjë nga ekipi i Ballshit duke dominuar me raste.

Kualifikimi- Ne e dimë forcën e Laçit. Ka skuadër cilësore. Gjithësesi gjithçka mbetet e hapur. Akoma s’e kemi siguruar kualifikimin. Do e kërkojmë në Laç.

Sulmi- Goxha ka luajtur dhe me Erzenin si sulmues. S’është çudi ta shohim dhe në të ardhmen në sulm.

Merkato- Presidenca po punon për 2-3 afrime cilësore. Mesa di, më duket kanë ardhur. Unë akoma jam i ri dhe s’jam ambientuar akoma me ekipin”, u shpreh Arbri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency