Gossip

Arda Turan i jep fund beqarisë, martohet me Ahlisan Dogan

Arda Turan i jep fund beqarisë. Ish mesfushori i Barcelonës i cili në merkaton e janarit u rikthye në Superligën turke këtë herë për të mbajtur veshur fanellën e Instabul Basaksehir është u martua me të dashurën e tij historike Ahlisan Dogan në një cermoni të blinduar. Arda Turan kishte një dëshmitar të jashtëzakonshëm në dasmën e tij pikërisht presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan. Me kërkesë të futbollistit dasma nuk ishte e bujshme dhe nuk iu bë shumë publicitet për shkak të konfliktit mes Turqisë dhe Sirisë.

To Top