Kategoria Superiore

Ardit Hila kthehet në Superiore, firmos për dy vite me Kukësin

Kukësi kthen në Superiore Ardit Hilën. Klubi verilindor nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare lajmëron nënshkrimin e një kontratë dyvjeçare me mesfushorin elbasanas. 28-vjeçari i bashkohet skuadrës që e mbylli kampionatin në vendin e gjashtë pas një përvojë 2-vjeçare në Superligën e Kosovës me Prishtinën dhe Gjilanin.   

Hila është një njohës i mirë i Kategorisë Superiore, pasi ka qenë pjesë e skuadrës se Elbasanit, Teutës dhe Partizanit, madje me të kuqtë ka fituar titullin kampion.

“Më ka munguar Shqipëria. Ika si kampion dhe shpresoj të rikthehem si kampion me Kukësin. Pse Kukësin? Me bindi projekti i Kukësit dhe fakti që luan gjithmonë për trofe, ma bëri më të lehtë zgjedhjen time. Uroj që në Kukës të rikthejmë trofeun e titullit kampion dhe Kupën e Shqipërisë. Forca Kukësi!”, u shpreh Hila në prononcimin e tij të parë si futbollist i Kukësit në faqen e klubit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency