Ligue 1

Areola shuan zërat, rinovon kontratën me PSG

Alphonse Areola ka zgjatur kontratën me Paris Saint-Germain deri në vitin 2023. Shoqëria pariziene me rinovimin e marrëveshjes me portierin u jep  fund zërave për një largim të mundshëm të tij nga “Parc des Princes”.

“Alphonse është një nga simbolet kryesore të skuadrës sonë. Kryesia e klubit dhe tifozët tanë e vlerësojnë shumë besnikërinë që ka shfaqur ndaj shoqërisë kur zgjodhi të nënshkruante me afat të gjatë,” – deklaroi presidenti Naser Al-Khelaifi.

Verën e kaluar u përfol gjatë për interesimin e Romës, që kërkontë një zëvendësues të denjë për brazilianin Alisson, që u u ble nga Liverpooli.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency