Gossip

Arkivoi lidhjen me Asension, modelja spanjolle pushon në krahët e Zidane (Foto)

Modelja spanjolle Marina Muntaner ka lënë pas krahëve lidhjen me fantazistin e Realit të Madridit, Marcos Asensio dhe ka gjetur qetësinë në krahët e një tjetër futbollisti, portierit Luka Zidane, i cili është edhe djali i trajnerit të Los Blancos, Zinedine Zidane.

Marina, e cila përveçse modele është edhe doktoreshë e Edukimit të Fëmijërisë së Hershme, nuk e ka mbajtur më të fshehtë lidhjen e saj, pasi ka postuar në Instagramin e saj një foto me Luca Zidane, ku duket se të dy janë duke kaluar pushimet bashkë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency