Eredivisie

Armando Broja gol PSV-së, por Vitesse humb me përmbysje

Goli i Armando Brojës nuk i mjaftoi skuadrës së Vitesses në transfertë me PSV Eindhovenin, pasi skuadra vendëse përmbysi gjithçka duke fituar në fund me rezultatin 3-1.

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare zhbllokoi takimin që në minutën e katërt, me një goditje të saktë brenda zonës, pas një aksioni të shpejtë dhe me kombinime të sakta të lojtarëve miq. Për lojtarin kuqezi ishte finalizimi i 8-të në Eredivisie në këtë sezon, ku është aktivizuar në 19 ndeshje.

Deri në minutën e 66-të rezultati mbeti i pandryshuar, por pikërisht në këtë moment Malen ktheu baraspeshën, për t’ia lënë skenën më pas Mario Gotzes, që realizoi dy herë brenda dy minutave lojë në fundin e takimin.

Në sfidat e tjera Twente barazoi 2-2 me Feyenoordin, Hereenven – Groningen përfundoi 1-1 dhe Waalwijk – Heracles 3-0.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency