La Liga

Armando Sadiku, 30 minuta në fushë në fitoren e Levantes

Armando Sadiku luajti për rreth gjysmë ore lojë në ndeshjen mes Levantes dhe Las Palmasit, që përfundoi me fitoren 2-1 “in extremis” të vendasve. Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare u hodh në fushë në minutën e 63-të në vend të Pazzinit, kur rezultati ishte fiksuar në shifrat 1-1.

Për vendasit zhbllokoi rezultatin Koke në minutën e 30-të, ndësa në të 50-ën barazoi Garcia.

Për Levanten u vështirësua gjithçka në minutën e 86-të, kur Koke u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë, megjithatë vendasit arritën të shënonin një gol mjaft të bukur me Campana në minutë e dytë shtesë, për të marrë tri pikë mjaft të vyera për mbijetesën. Sadiku u mundua t’i jepte frymëmarrje sulmit të Levantes, por nuk gjeti mbështetjen e duhur të shokëve të skuadrës. Me këtë sukses Levante shkon në kuotën e 31 pikëve, 8 më shumë se Deportivo La Coruna që pozicionohet në zonën ftohtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency