Futboll

Armir Grima lë qelinë, por mbetet nën hetim

Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka ndryshuar masën e arrestit për ish portierin shkodran dhe njëkohësisht ish trajnerin e Kombëtares Shqiptare të femrave, Armir Grimën.

Ky i fundit u arrestua në kuadër të operacionit “Volvo 4”, ku dyshohej se ishte pjesë e grupit Bajri dhe ishte përfshirë në afera të trukimit të ndeshjeve.

Fillimisht ndaj Grimës ishte dhënë masa e sigurisë arrest me burg, gjë që i kushtoi atij edhe stolin e Kombëtares së femrave, ndërsa sot masa u ndryshua në arrest shtëpie.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency