Kombëtare

Armir Grima zbulon listën e futbollisteve për Skocinë

Trajneri i Kombëtares Shqiptare të futbollit për femra, Armir Grima në vigjilje të ndeshjes Shqipëri- Skoci, që do të luhet në “Loro Boriçi”, zbuloi listën e futbollisteve të grumbulluara për ndeshjen e radhës zyrtare, e vlefshme për eliminatoret e Botërorit. Shqipëria në këto kualifikuese, bën pjesë në grupin e dytë së bashku me Zvicrën, Bjellorusinë, Poloninë dhe Skocinë.

Shqipëri-Skoci do të zhvillohet në stadiumin “Loro Borici” datë 4 shtator, ora 17:00, ku hyrja për tifozët do të jetë falas. Armir Grima, ka grumbulluar plot 19 futbolliste:

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency