Merkato

Arnautovic drejt rikthimit në Europë, e do Mihajlovic te Bologna!

Marko Arnautovic mund të rikthehet sërish në Itali. Ish-sulmuesi i Interit, aktualisht aktivizoht te skuadra e Shanghai Port, ku bën pjesë që nga viti 2019-të kohë kur u transferua nga West Ham. 31-vjeçari pëlqehet shumë nga drejtuesit e Bolognas, të cilët duan t’i dhurojnë trajnerit Mihajlovic një sulmues që të bëjë diferencën në fushën e lojës. Arnautovic ka shprehur dëshirën për t’u rikthyer në Europë dhe drejtuesit e klubit italian për ta marrë futbollistin duhet të derdhin në arkat e klubit kinez shumën e 10 milionë eurove.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency